Aktualności

Image
RAPORT Z PROJEKTU „Standardy obsługi pacjentów w ramach leczenia raka piersi”
23 lipiec 2021
Podsumowanie prac prowadzonych w Centrum Chorób Piersi Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu, opracowany metodologicznie przez firmę Proqual, we współpracy z Polskim Towarzystwem Onkologicznym, ze środków finansowych All.Can Polska.
czytaj więcej »
Image
All.Can at 4 - Annual Report
27 kwiecień 2021
Roczne sprawozdanie All.Can
czytaj więcej »
Image
Raport Diagnoza zmian w opiece onkologicznej 2020
2 grudzień 2020
„Diagnoza zmian w opiece onkologicznej 2020” jest kontynuacją ubiegłorocznej analizy i przedstawia listę zmian, jakie zaszły na przestrzeni roku, wskazując na osiągnięcia oraz wyzwania w zakresie sformułowanych rekomendacji All.Can.
czytaj więcej »
Image
Pacjent onkologiczny w dobie COVID19
9 lipiec 2020
Film skierowany do osób, u których występuje podejrzenie choroby nowotworowej oraz pacjentów, którzy są już w procesie diagnostyki lub terapii w dobie COVID-19.
czytaj więcej »
Image
Raport All.Can at 3 years
18 maj 2020
Raport All.Can at 3 years podsumowuje działania inicjatywy w roku 2019 – zarówno na poziomie międzynarodowym, jak i krajowym. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
czytaj więcej »
Image
Apel All.Can Polska "Onkologia w czasie pandemii COVID-19"
7 maj 2020
Inicjatywa All.Can Polska mając na uwadze ciągłość i efektywność opieki onkologicznej w Polsce wystosowała apel do Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego, prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia Adama Niedzielskiego i prezesa Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji Romana Torora-Mądrego z prośbą o wprowadzenie niezbędnych zmian w organizacji opieki nad pacjentami onkologicznymi.
czytaj więcej »