Aktualności

Image
Jak poprawić skuteczność w opiece onkologicznej: wymiary, metody i obszary oceny
30 wrzesień 2022
Efektywność opieki zdrowotnej ma kluczowe znaczenie, ponieważ dostępne zasoby są ograniczone, a koszt nieefektywnej alokacji jest mierzony wcześniejszymi wynikami. Jest to szczególnie istotne w przypadku chorób nowotworowych – podkreślają autorzy projektu, którego wyniki opublikowano w artykule „Jak poprawić skuteczność w opiece onkologicznej: wymiary, metody i obszary oceny” na łamach Journal of Cancer Policy.
czytaj więcej »
Image
Raport All.Can at 5
14 kwiecień 2022
Osiągnięcia inicjatywy w piątym roku jej istnienia.
czytaj więcej »
Image
Optymalizacja wykorzystania leków szpitalnych
22 grudzień 2021
All.Can Polska włączył się w prace nad wdrożeniem rekomendacji projektu Polskiego Towarzystwa Onkologicznego mającego na celu optymalizację wykorzystania leków szpitalnych.
czytaj więcej »
Image
RAPORT Z PROJEKTU „Standardy obsługi pacjentów w ramach leczenia raka piersi”
23 lipiec 2021
Podsumowanie prac prowadzonych w Centrum Chorób Piersi Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu, opracowany metodologicznie przez firmę Proqual, we współpracy z Polskim Towarzystwem Onkologicznym, ze środków finansowych All.Can Polska.
czytaj więcej »
Image
All.Can at 4 - Annual Report
27 kwiecień 2021
Roczne sprawozdanie All.Can
czytaj więcej »
Image
Raport Diagnoza zmian w opiece onkologicznej 2020
2 grudzień 2020
„Diagnoza zmian w opiece onkologicznej 2020” jest kontynuacją ubiegłorocznej analizy i przedstawia listę zmian, jakie zaszły na przestrzeni roku, wskazując na osiągnięcia oraz wyzwania w zakresie sformułowanych rekomendacji All.Can.
czytaj więcej »
Image
Pacjent onkologiczny w dobie COVID19
9 lipiec 2020
Film skierowany do osób, u których występuje podejrzenie choroby nowotworowej oraz pacjentów, którzy są już w procesie diagnostyki lub terapii w dobie COVID-19.
czytaj więcej »