Article Image

All.Can Polska na IV Kongresie Wyzwań Zdrowotnych

W dniach 7-8 marca 2019 roku, odbędzie się IV Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC). To forum wielowątkowej dyskusji dotyczącej kluczowych zagadnień dla systemów opieki zdrowotnej. Wśród zaproszonych gościu będzie także przedstawiciel All.Can Polska!

Podobnie jak w ubiegłych latach, tematyka sesji – zgodnie z nazwą kongresu – dotyczyć będzie wyzwań, zarówno terapeutycznych, stojących przed specjalistami w poszczególnych dziedzinach medycyny, jak i organizacyjno-finansowych, którym sprostać muszą decydenci kształtujący systemy opieki zdrowotnej w Polsce i innych krajach.

Podczas Kongresu odbędzie się ok. 60 sesji w pięciu głównych blokach zagadnień: Polityka zdrowotna, Finanse i zarządzanie, Terapie, Nowe technologie w medycynie i Edukacja.

All.Can Polska będzie podczas Kongresu reprezentowany przez Szymona Chrostowskiego, który weźmie udział w sesji zorganizowanej 8 marca pt.: Organizacja leczenia onkologicznego – wybrane zagadnienia. Rozpoczęcie sesji z udziałem przedstawiciela All.Can Polska o godz. 13.30.

Sesja ta będzie okazją do przypomnienia celów działania inicjatywy All.Can oraz przedstawienia wniosków z raportu „Analiza i ocena czasu oraz cen procesów diagnostyki i leczenia raka jajnika oraz raka płuca przed i po optymalizacji”.